Det har i det siste vært skrevet veldig mye om Spotify og hva det er, men for de av dere som fortsatt ikke vet det, så er Spotify en musikktjeneste som spiller av musikken du selv ønsker på direkten. For meg er dette en tjeneste som har gjort at jeg ikke lengre gidder å laste ned musikk, da jeg likevel kan høre den når det passer meg via Spotify.
Det skal sies at det er ikke så enkelt å få brukerkonto hos de da, uten invitasjon vel og merke. Derfor legger jeg ut en liten guide for hvordan du kan opprette en konto likevel.
1. Gå til http://virtualbypass.com/
2. Legg inn https://www.spotify.com/en/get-started/
3. Trykk på «Bypass!»
4. Registrer deg som vanlig, men behold UK som land og benytt SW1A 2AB som postnummer.
5. Når du er registrert kan du gå inn på din konto å endre til Norge og riktig postnr.
Gratulerer, du har nå en Spotify-konto som du kan benytte til å høre på den musikken du selv ønsker.
Det er en enkelere måte å få invitasjonskode.
Går her og få det.
http://garaget.in/invites.php
Den funker ikke lengre!!, har prøvd med både firefox og explorer!!
Hei!
Jeg ønsker å avslutte mitt abonnement hos dere,
og ønsker ikke lenger automatisk trekk på min konto. Håper dette kan ordnes fortest mulig da jeg ikke ønsker å betale på noe jeg ikke lenger bruker.
Hilsen Asbjørg Gaarder.
hei jeg vil gjerne ha en spotyfi bruker konto
jeg kjedder meg veldig mye når jeg ikke hører på muskk
hei,jeg vil gjerne avslutte mitt abonnement og ønsker ikke lengre automatisk trekk fra kontoen min .Håper det går ganske raskt.
Mvh.Safeta Bouguern
Jeg ønsker å avslutte mitt abonnement hos dere,og ønsker ikke lenger automatisk trekk på min konto.
Hvor henvender jeg meg for å få dette gjort?
Med hilsen
Hilde